Artykuł
Zaktualizowano dnia: 2015-09-03
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
13-324 Grodziczno
Nowe Grodziczno 17B
tel. (056) 47 291 27
Stomatologia (056) 47 294 02
Biuro (056) 47 294 01
KIEROWNIK- p. doktor Marzena Soroka- Czaplińska
OŚRODEK ZDROWIA W GRODZICZNIE
1. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Marzena Soroka- Czaplińska – lekarz internista
Godziny przyjęć
poniedziałek 830-1300
wtorek 830- 1500
środa 1500- 1800
czwartek 830- 1500
piątek 830- 1800
Mirosława Pajączkowska – Chmielnik - lekarz medycyny
poniedziałek 1300- 1800
Anita Dorenda- lekarz pediatra
czwartek 1300- 1800
Bielińska Małgorzata - lekarz pulmonolog
środa 830- 1500
czwartek 830 - 1400
Bogumił Lewosz- lek. radiolog, chorób płuc, chorób wewnętrznych
wtorek i czwartek 1500- 1800
2. Poradnia Stomatologiczna
Paweł Zieleziński – lekarz stomatolog
wtorek 800- 1500
środa 800- 1800
czwartek. 800- 1800Martyna Strzelecka - lekarz stomatolog
poniedziałek 1300– 1900
piątek 800– 1700
3. Poradnia Ginekologiczno- Położnicza
Dorota Olszewska – lekarz ginekolog
poniedziałek 1515- 1930
wtorek 1000- 1400
piątek 1515 - 2000
4. Poradnia Rehabilitacyjna
codziennie od 800do 1800
5. Poradnia Logopedyczna
Kamila Wilga-Godzińska
wtorek 1500- 1900
środa 1500- 1900
czwartek 830- 1230
OŚRODEK ZDROWIA W MROCZNIE
Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Mirosława Pajaczkowska- Chmielnik- lekarz medycyny
poniedziałek 800– 1200
wtorek, środa, czwartek, piątek od 800- 1400Anita Dorenda - lekarz pediatra
wtorek 1230– 1600
Poradnia Stomatologiczna
- Martyna Strzelecka
wtorek 800– 1800
- Lista pozostałych pracowników:
medycznych:
- Kamińska Bożena – st. piel. medycyny szkolnej
- Witkowska Barbara- st. piel. środowiskowa
- Wierzbowska Anna – st. piel. środowiskowa
- Kamińska Krystyna- st. położna środowiskowa
- Wesołowska Wioleta – st. pielęgniarka
- Sławińska Bernadeta – wykwalifikowana pomoc stomatologiczna
- Blank-Rogowska Kamila - mgr fizjoterapii
- Gapińska Ewa – fizjoterapeuta
- Piesiak Halina – rejestratorka medyczna
- Magdalena Tarchanow - fizjoterapeuta
niemedycznych:
- Szymańska Barbara – główny księgowy
- Świniarska Dorota – pracownik gospodarczy
- Licznerska Janina – pracownik gospodarczy